Jak mam leczyć te objawy schizofrenii?

Witam, od niedawna słyszę tak jakby głosy komentujące przejeżdżających aut na ulicy. Jestem wtedy w domu i okna są pozamykane a ja nadal bardzo głośno je słyszę jak jeżdżą i są to bardzo wnerwiające dźwięki komentujące to co w danej chwili myślę lub co robię źle. Nie mogę wtedy się wziąć w garść i coś robić tylko wysłuchiwać ich. Na dodatek wydaje mi się, że ludzie z tych aut są na mnie wrogo nastawieni, nie lubią mnie, że wszystko o mnie wiedzą i znają moje myśli, czasami zastanawiam się czy nie jest to Mizofonia, bo słyszę bardzo głośno ten huk z aut, tak jakby obok mnie przejeżdżała ciężarówka. Choruje na Schizofrenię Paranoidalną. Możecie mi jakoś pomóc, chociaż doradzić co mam zrobić w tym przypadku? Mam już wszystkiego dość i jestem przez to nerwowa.

Koniecznie do psychiatry po leki. Bez tego te objawy nie ustąpią, a jedynie się nasilą. Można zgłosić się też do szpitala bez skierowania, nie trzeba mieć ubezpieczenia.