Jak leczyć cyklofrenię?

Dobry wieczór Zdiagnozowano u mnie Cyklofrenię. Przyjmuję następujące leki: Effectin ER 0.75 x4 tbl. dziennie, Lamotrix 25 mg x 4 tbl. dziennie oraz Afobam 0.5 x 2 dziennie. Każdego wieczoru czuję jakbym dobrowolnie czekała na agonię. Nie interesują mnie żadne psychoterapie, sama je sobie tworzę. Chcę poznać nazwę leku, która mnie ocali, ponieważ mam za wiele ambicji w życiu, by trawiły mnie smutne wieczory. :)

Najpierw konieczna jest jednoznaczna diagnoza dobrego specjalisty. Od tego zależy dalsze postępowanie. Należy bardzo uważać na Afobam, bo łatwo można się od niego uzależnić. Jeżeli specjalista uzna, że oprócz leków potrzebna jest psychoterapia należy jej nie poddać.