Na jakie schorzenie mogą wskazywać moje dolegliwości?

Witam od 5 miesięcy może dłużej dokuczają mi dziwne dolegliwości, praktycznie cały czas odkrztuszam wydzielinę, zdarza się zauważyć w niej krew czasem, nienaturalna bladość twarzy i cienie pod oczami które z czasem bardziej się nasiliły, pokasływanie, czasem dziwne szarpanie/pulsowanie w różnych miejscach ciała widoczne gołym okiem, strzykanie w klatce piersiowej i w jej okolicach aż do pleców, ból przy dotykaniu klatki piersiowej tych okolic niedaleko pach po lewej jak i po prawej, czasem taki ból w kościach i osłabienie mięśni, takie proste czynności trzymanie kubka, telefon przy uchu a czuje się jakbym wieszał firanki.

Proponowałabym wobec powyższego opisu skontaktować się z lekarzem rodzinnym, wykonac podstawowe badania laboratoryjne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.