Na jakie schorzenie mogą wskazywać moje wszystkie dolegliwości?

Witam mam 26 lat od 1,5 roku miewam dziwne objawy. Zaczęło się w listopadzie 2016 kiedy pracowałam na dwie prace i podczas stania na drabinie zrobiło mi się gorąco, lekko zakręciło mi się w głowie oraz serce zaczęło mi mocno bić i przy tym oblały mnie poty. Zeszłam z drabiny i przeszło ale od tamtej pory niemal codziennie miewam uczucie „podpicia”, „kołysania” oraz apogeum tego jest kiedy ma przyjść gorsza pogoda w najbliższych dniach. Byłam badana neurologicznie (MR i TK), laryngologicznie gdzie lekarz powiedział ze błędnik ma zupełnie inne objawy bo tam świat wiruje i się mdleje a ja choć wydaje mi się ze mam nogi z waty i ze ściąga mnie na jedną stronę to nigdy nie zemdlałam. Morfologia, ob, cukier, tarczyca, d3, elektrolity - to wszystko na dolnej granicy ale w normie, cholesterol (ogólnie, dobry i zły oraz trójglicerydy)- nieznacznie podwyższone. Oprócz tego miewam: Uderzenie ciśnienia do głowy, Zatkanie uszu pisk w uszach, odpływanie nóg, wypieki na twarzy, szybsze bicie serca, trwanie od kilku minut do kilku dni, ściąganie na jedna stronę ( prawa) odrealnienie - ogłupienie, uczucie jak by się było cały czas podpitym, ucisk w skroniach, mruganie obrazu, uciążliwość w chodzeniu i jeżdżeniu samochodem, uczucie to jest także w pozycji leżącej i stojącej uczcie bezradności i odruchy wymiotne , drżenie rąk, brak równowagi podczas patrzenia w dół, przy tym brak apetytu i bóle żołądka poza tym niskie cisnienie przy wysokim pulsie około 130 oraz kłucie w klatce w miejscu serca,reagowanie na pogodę kiedy ma być gorsza pogoda to uczucie pływania i otumaniania Błagam pomóżcie ;( mam dopiero 26 lat i dodam ze w tym roku w marcu urodziłam dziecko. Bardzo dziękuje za każda odpowiedz

Niestety obawiam się że z poziomu portalu nie pomożemy pani w diagnostyce problemu. jedyne co mogę zalecać to konsultacje właśnie z neurologiem lub internistą. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.