Nabrzmiałe żyły w ręce i nodze oraz drętwienie policzka a nerwica

Mam nabrzmiałe żyły w lewej ręce i nodze (przedramię i łydka) są lekko sztywne. Wyniki dobre, dopler zrobiony - żyły drożne. Lek powiedziała, że to nerwicowe. Przez 3 lata leczyłam się z powodu nerwicy lękowej. Lek. powiedziała, że gdyby to był kręgosłup to czułabym albo rękę albo nogę. A tu obie na raz z lewej strony. EKG - ok. Żyły nabrzmiałe, czasem mrowieją, drętwieje policzek i koło ust. Co teraz? Co to może być? Powikłanie po infekcji wirusowej? Gdzie teraz? Psychiatra czy neurolog?

Z opisu przypadku wynika, że w żyłach nie znaleziono patologii (i takowej zapewne nie ma), a dolegliwości nie sugerują ewidentnie patologii w zakresie układu nerwowo. Aby jednak jednoznacznie stwierdzić czy te objawy mają podłoże nerwicowe najpierw radziłbym skonsultować się z neurologiem, a dopiero potem z psychiatrą.