Nadmierna potliwość i niemiły zapach potu u 8-latka

Witam Moj 8letni syn bardzo sie poci. Jak spi jest caly mokry grzejniki zakrecam i klade go spac w koszulce na ramiaczkach a mimo tego ze 2 razy go przebieram. Jego pot jest bardzo niemily i ma kwasny zapach. Niewiem co robic. Lekarze mowia zetaka jego natura ale ja sie martwie bo poci sie tak jakby na niego wylal ktos szklanke wody. Nawet jak bawi sie czy odpoczywa jest spocony. Prosze o porade. Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
proszę zwrócić się z problemem do innego specjalisty pediatry. Zarówno nadmierna ilość potu, jak i zmiana jego zapachu powinny zostać zdiagnozowane, co pozwoli zastosować ew. leczenie.