Nadmierne opalenie skóry głowy

Witam przebywłem na słońcu 3 tyg -temu ,kompałem się i troche mnie spaliło mam krótkie włosy więc zeszła mi skóra z głowy od tamtej pory mam takie wrażliwe miejsce na górze pije 1.5 l wody dziennie ale nie przechodzi - dodam że to jest w Afryce Śr. nie wiem czy mogę jeszcze z tym poczekać 30 dni wracam do PL? proszę o pomoc ...

Witam. Przede wszystkim proszę chronić skórę głowy przez promieniowaniem słonecznym. Zmienione miejsca należy smarować łagodzącymi balsamami po opalaniu typu np. Pantenol. Myślę że wizyta u lekarza ie jest konieczna.