Nadmierne pocenie się u 34-latki

mam problem.a mianowicie od pewnego czau nadmiernie sie pocę.dzieje sie to w róznym czasie,bez wysiłku fizycznego,tak nagle.Mija po kilku minutach.nie jest to pot o nieprzyjemnym zapachu.po prostu nagle,np.jadac autobusem,oblewają mnie gorace potylub tez siedzac przed komputerem,czy np.w środku nocy podczas spania powodują budzenie mnie i nieprzyjemne bardzo uczucie dreszczy,gorąca a po chwili zimna na calym ciele.Mam 34 lata,ważę 55 kg.wystepuje to kilkanascie razy na dobę.prosze opomocprzyczyn

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być objaw nadczynności tarczycy. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.