Nadpobudliwość i pojedyncze słowa u 3-latki

dziewczynka 3 letnia mało mówiąca i nadpobudliwa jesteśmy za granicą od roku córka chodzi do przedszkola ciągle jest w ruchu brak często koncentracji jak się pytam jak było w przedszkolu to odpowie fajnie rano to tak szybko biegnie do dzieci że nie chce powiedzieć mi pa przedszkolanki mówią mi że lubi bawić sie według swoich zasad jest uparta i nie chce nic powtarzać umie wypowiedziec tylko pare zdań np; tata chodz, niegrzeczny tata , to moje , mama moja , jedziemy lowelem psetskola, czy to ok
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Proszę pamiętać, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. To, że pani córka w tym wieku mówi kilka zdań, raczej nie jest niepokojące - ważne, że się komunikuje. Jednak mimo wszystko radziłabym skonsultować się z logopedą, po to, by w miarę wcześnie wspierać rozwój mowy.
Pozdrawiam

warto byłoby sie skonsultować z psychologiem dziecięcym, jeśli córka chodzi do obcojęzycznego przedszkola mowa może pojawić się później