Nadużywanie alkoholu a problemy z seksem

Jestem w związku 27 lat ,mój mąż miał okres nadużywania alkoholu około3 lat i teraz mamy problem z seksem ,gdzie już nie nadużywa alkoholu a on ze mną nie chce się kochać ,mówię żeby do mnie się przytulił a on tłumaczy że przecież leżę przy nim i jaki widzę problem.Mówi że jest stary,chodzi do urologa i bierze tabletki dalfaz uno.A może ma kogoś,lub mnie nie chce?Proszę o pomoc co ja mam robić i co o tym myśleć?

Witam,
osłabione libido u męża wcale nie musi oznaczać, ze ma kogoś innego, może wynikać z wielu innych czynników, warto porozmawiać szczere o swoich wzajemnych potrzebach i oczekiwaniach, może uda się wypracować jakiś kompromis. Zawsze także warto przemyśleć wspólną wizytę u seksuologa. Pozdrawiam.