Nagła i silna potrzeba wypróżnienia po porodzie

Witam ,nie bardzo wiem od czego zacząć bo problemy dotyczą mojej 21 letniej córki. Córka jest mamą dwulatka i przed ciążą nie miała większych problemów zdrowotnych a teraz to masakra. Najbardziej uciążliwe jest to że gdy poczuje potrzebę wypróżnienia to musi to zrobić natychmiast. Doszło do tego że jadąc do pracy zakłada pampersa. Lekarz sprawdzał zwieracze i stwierdził że są w porządku . Ten problem trwa od 2 lat. Jeszcze drtwienie nóg do tego

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się z córką do neurologa. Być może konieczne jest wykonanie dodatkowych badań.