Napady duszności, nagrzewanie skóry, potliwość i osłabienie

P. Doktorze! od 2 lat z progresywnym wzrostem ilości i natężenia mam objawy: napad duszności przechodzi w ogromną słabość, na całym ciele nagrzewa się skóra i mrowieje, kłuje, z każdej dokładnie pory skóry wylewa się bezzapach. woda? pot?, ścieka po mnie strugami, wszystko można wykręcać. Teraz mam kilkanaście uderzeń w ciągu dnia, nad ranem przechodzi to w ciągłość raz za razem. Od 2 lat coraz b. słabnę, teraz już po kilku metrach drżą mi nogi. Co się ze mną dzieje, jak to wyleczyć? B. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.