Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napady płaczu po tabletkach antykoncepcyjnych

Dzień Dobry, Od lipca poszukuję pracy. Jakieś dwa miesiące temu zauważyłam u siebie znaczne obniżenie nastroju. Przestałam wychodzić do ludzi. Czuję, że straciłam poczucie własnej wartości, czuje się źle gdy przebywam w otoczeniu większej liczby osób. Bywam często złośliwa i ironiczna. 2 tygodnie temu zaczęłam stosować doustną antykoncepcję i od tego czasu miewam napady płaczu oraz pretensje o zupełne głupstwa. Nie umiem nad tym zapanować. Nie wiem co mam robić. Kobieta 25l
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Przedwczesna menopauza

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest rozmowa z psychologiem.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy