Nasilające się bóle kości

Witam. Od paru miesięcy występuje u mnie ból kości, który do tej pory się nasilił, początkowo zaczęło się od jednego stawu teraz ból odczuwam w każdym. Do tego dochodzą objawy anemii, czyli osłabienie, a czasami mam wrażenie że zaraz mogę zemdleć, nie mam także ochoty na jedzenie. Ostatnio zaczęłam zauważać bóle w górnej części brzucha oraz w okolicach jajników. A kości zaczęły boleć podczas ucisku. Czasami mam też duszności. Co to może być?

Podaje Pani tak wiele objawów z tak odległych od siebie dziedzin medycyny , że nie podejmuję się zgadywać co to może być! Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego , który Panią zbada i zaplanuje odpowiednie postępowanie diagnostyczne , zż