Nasilony alkoholizm męża po zdradzie

Od kiedy pamiętam mój mąż pił zawsze. Nasilenie picia nastąpiło trzy lata temu gdy zaczął mnie zdradzać Wtedy zaczął pić prawie codziennie sam w domu upijając się. Dwa lata temu dostał naganę w pracy za picie alkoholu podczas wyjazdowego szkolenia. Pił także w pracy, ale stara się pilnować, żeby nie podpaść. Na trzeźwo zachowuje się tak jakby nic się nie stało. Owszem ma kaca, strasznie dużo pije płynów i żadnych innych dolegliwości. Jest tylko bardzo nerwowy i pobudzony, często drżą mu ręce.

Objawy wskazują na uzależnienie męża. Wskazane jest leczenie gdyż choroba ma charakter postępujący i będzie robiło się coraz gorzej. Zachęcam Panią do spotkania z terapeutą uzależnień w ośrodku leczenia uzależnień.