Natręctwa wyrywania rzęs

Witam serdecznie. Moja 17-letnia córka od kilku lat cierpi na natręctwo wyrywania rzęs i brwi. Dzieje się to tylko w roku szkolnym, podczas wakacji problem znika. Zaznaczam , że córka jest bardzo dobrą uczennicą, sympatyczną, inteligentną i bardzo lubianą osobą. Myślę, że problem może być związany z tym, iż 10 lat temu urodziłam dziecko z Zespołem Downa i przez pierwsze 2-3 lata uwaga była raczej skupiona na młodszej siostrze, nie zaniedbując oczywiście starszej córki. Proszę o poradę czy zgłosić się z córką do psychologa?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza