Nawracające infekcje, ból gardła, osłabienie i zmiany skórne

Witam, moje problemy to nawracające infekcje, ból gardła, osłabienie, wypryski skórne na ciele, podwyższona temperatura, z migdałków usuwam mechanicznie jakieś złogi. Czekam na tk zatok. Wymaz z gardła pobrany przez laryngologa: straphylococcus aureus. Wymaz z nosa: straphylococcus epidermidis metycylinooporny MR. Czy to się leczy, czy szukać dalej?

Masz duży problem zakażenia bakteryjnego górnych dróg oddechowych. To trzeba intensywnie leczyć. Tk niewiele wniesie. Za dużo gadać przez neta. Przyjedź.