Nawrót epilepsji i dawkowanie leku Depakine

Mąż jest epileptykiem(ostatni napad w 2009)neurolog zmniejszył stopniowo dawkę Depakine do 1000mg.Po 5 latach w 2014r nastąpił nawrót.Od początku roku cztery napady-po tak długiej przerwie?to normalne? na własną rękę zwiększyliśmy dawkę do 1500mg(lekarz w szpitalu po napadzie doradził zwiększenie) prowadzący zalecił pozostanie przy 1000mg. Czy dobrze postąpiliśmy? Poziom kwasu walproin.,MR, EEG, Doppler tętnic dobry. Co się dzieje, skąd te napady? Czy to stres? zmiana miejsca pracy?zła dawka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę utrzymać dawkę zaleconą przez lekarza prowadzącego. W przypadku zwiększenia liczby ataków konieczna będzie wizyta kontrolna.