Nawrót guza na wardze sromowej po jego usunięciu

witam mam jeszcze jedno pytanie co do mojego guza tzn jakieś 3 tyg temu miałam robiony zabieg usuwania guza przy wargach sromowych wyniki badan brzmią: drobny fragment (śr 3mm)wargi sromowej częściowo pokryty nabłonkiem paraepidermoidalnym z hiperkeratozą. Polypus planoepithelialis?co prawda dostalam juz na to odpowiedz od lek. med.Paweł Baljon boje sie w miejscu szwa narosł mi chyba kolejny guz z ktorego wyplywa jakies osocze moze ropa i po drugiej stronie równiez wyszedl mi guz,co sie dzieje?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Być może w chwili obecnej powstały jakieś torbiele zapalne lub ropnie na podłożu podrażnionych przez zabieg, zaczopowanych gruczołów warg sromowych. Trzeba w tej sprawie pilnie udać się na kontrolną konsultację do ginekologa. Takie zmiany mogą wymagać pilnego nacięcia i opróżnienia.