Nerwica a nadwrażliwość dotykowa

Witam.od kiedy mam zdiagnozowaną nerwice,mam nadwrażliwosc dotykowa'nerwowa.Kazdy dotyk odbieram jako swedzenie,laskotanie.Lekow nie biorę.Czy ta nadwrazliwosc jest zwiazana z moją chorobą,czy mozną się wyleczyć nie tyle z nerwicy,co z nadwrażliwosci dotykowej?

Witam,
Nadwrażliwości sensoryczne są bardzo często związane z diagnozą nerwicy jednak mogą być tez objawem innych zaburzeń. Nadwrażliwość sensoryczna może być także objawem braku integracji sensorycznej , jednak wtedy objaw ten powinien był Pani towarzyszyć od lat dziecięcych.
Pozdrawiam