Nerwica a uczucie ssania w żołądku

dziekuje za odpowiedz,a czy zoladek i bola glowy maja tez cos wspolnego z ta nerwica?czesto po zjedzeniu mnie zssie barz jestem wzdeda,a bywa ze mam jakies dziwne pulsowanie w nim,to tez nie przyjemne,bylo tak ze wmawialam sobie choroby,robilam badabia morfologie,badanie na nerki watrobe i jest ok,,casem sie obudze w nocy zalana potem i cala drze,nie liczac tego leku,tej obawy przed nastepnym takim atakiem. pojawia sie to nie spodziewanie nawet jak mam dobre mysli,potem caly dzien mi goraca,

Opisane objawy przywołują mi na myśl zaburzenie lękowe - ataki paniki. Polecam podjać psychoterapię poznawczo-behawioralną, która przynosi bardzo dobre efekty w wypadku wszelkich zaburzeń lękowych (z paniką włącznie). Lęk przed lękiem jest osiowym symptomem tego zaburzenia - jego wyeliminowanie poznawcze pozwoli Pani zachować spokój. Pozdrawiam.