Nerwica, duszności, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i znaczny przerost lewej komory u 70-latki

mam 70 lat jestem lekarzem emeryt.JAK zasnę bez nitratu budzę się po 3godz czerwona i ugrzana jak rak.Kardiolog nie słucha takich objawow twierdzi że to nerwica, owszem ona jest.śpię w zimnym pokoju, pod kocykiem i wciąz mi duszno, mam zaburz. rytmu i rytmonorm ale nikt nie słucha moich dokuczliwych objawów a ja nie śpę po nocach, proszę o pomoc. jest znaczny przerost lewej komory, nadciśnienie umiarkowane, biorę tritace, czy ktoś ma takie uczucie gorąca,

Witam serdecznie,
jestem tylko psychoterapeutą ale zachęcam do tej formy leczenia nerwicy,gdy nie skutkuje nic innego.Być może własnie odmiennośc metody i rozmowa o emocjach ,wyrażanych przez ciało jest drogą do uspokojenia swojego serca i oddechu.Póki co,polecam Pani metody relaksacyjne we własnym zakresie .Tak,czy inaczej,nie można wyłącznie pomagać innym,proszę dać sobie zgodę na korzystanie w takim samym stopniu z pomocy dla samej siebie.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam .