Nerwica lękowa a brak uczuć

Witam, Mam 25 lat od 8 lat z przerwami cierpię na nerwicę lękową. Od kilku miesięcy jestem w związku. Mój problem dotyczy tego, iż czasem wydaje mi się, że nie kocham mojego Chłopaka. Całuję, przytulam i nie czuję nic. Jakby mi ktoś te uczucia odebrał, albo przykrył czymś, i nie mam do nich dostępu. Czasem jest dobrze, są emocje, wiem, że jest mi bliski, czasem zdarza się tak, jak opisałam wyżej. Nie wiem co robić, dlaczego tak się dzieje Proszę mi pomóc.

Pozdrawiam.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

To ma związek z nieregularną produkcją pozytywnych jak i negatywnych chemikaliów w naszym umysle. By podnieść poziom serotoniny hormonu szczęścia, można wybrać się na spacer, czy stosować ćwiczenia fizyczne.

Wszystkiego dobrego

Franciszek

Witam,

polecam współpracę psychologiem/psychoterapeutą, będzie wsparciem nie tylko w leczeniu nerwicy, ale także funkcjonowaniu Pani na co dzień/budowaniu bliskich relacji.

Na co dzień, jako dodatkowe wsparcie odzyskiwania równowagi /poprawę nastroju, może pomóc także higieniczny tryb życia: zdrowie odżywianie (spożywania dużej ilości owoców i warzyw, zwłaszcza brokułów, szpinaku, ryb zawierających kwasy tłuszczowe omega-3, orzechów - posiłków bogatych w witaminy z grupy B i C, a także jedzenie gorzkiej czekolady) oraz aktywność fizyczna – dłuższe spacery, pływanie może wpływać na poprawę nastroju w podobnym stopniu jak leki, dlatego warto się nawet zmusić do aktywności fizycznej.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel