Nerwica lękowa u 14-latka

Witam mam problem dotyczący syna ma on 14 i nerwice lękową i moim zdaniem nawet histerie. Ponieważ ciągle mówi ze czuje z tyłu głowy mrowienie dreszcze swędzenie i dziwne uczucie dużo bólów somatycznych Od 2 lat ma śnieg w oczach niedawno uskarża sie na szumy w uszach. Ciągle boi sie smierci i pnia Mózgu proszę o pomoc

W tej sytuacji warto podjąć psychoterapie rodzinną. Wraz ze specjalistą będzie mogli Państwo wspólnie wspierać syna w poradzeniu sobie z objawami.

Dzień dobry, zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty pracującego z dziećmi i młodzieżą. Może pan w ramach NFZ skorzystać z tego typu pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego,Poradni Pedagogicznej lub ewentualnie w gabinecie prywatnym. Pozdrawiam.