Nerwica natręctw i brak efektów po Faxolet

Witam, mam nerwicę natręctw biore lek Faxolet 150 Dodam chodzę do psychologachociaż ostatnio nie chodziłam ponieważ do pracy chwilę chodziłam ale nastała taka sytuacja ,że już nie chodzę chodzi o to że mam wrazenie ze ten lek nie pomaga brałam inny ale miałam dusznosci, zle sie czułam Moje natręctwa to branie rzeczy do reki odkladanieliczenie bo jak nie zrobie czegos cos sie stanie Prosze o rade, co zrobic jakiś poradnik ? Psycholog mi mówi nie rob tego musisz wytrzymac i samo przejdzie ten lęk

Psychoterapia poznawczo-behawioralna osiąga bardzo dobre efekty w leczeniu tego typu zaburzeń. Proponuje zastosować się do zaleceń psychologa lub poprosić o skierowanie na konsultacje z psychoterapeuta, który pomoże Pani wyeliminować objaw w oparciu o metody poznawczo-behawioralne. Lekarstwa w przebiegu tego typu nerwic nie będą miały stałego efektu.