Nerwowość wobec partnera, który dużo mi pomógł

nie rozumiem sama siebie.Od roku mam partnera,ktory strasznie duzo mi pomogl,czlowiek aniol,ale mamstraszny problem,wszystko mnie u niego denerwuje,nie wiem dlaczego,czym wiecej sie stara i jest milszy tym bardziej mnie to denerwuje nie wiem gdzie szukac powodu

To złożona sytuacja, myślę że zrozumienie takich odczuć wymaga osobistej konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą. Jeżeli ma Pani odwagę opowiedzieć przy partnerze o swoich odczuciach, mogą się Państwo także udać na terapię dla par.
Pomaganie ma dwie strony - jest wsparciem, ale też zależnością, pewnym rodzajem zniewolenia, może zobowiązania? Pani odczucia mogą też wynikać z wcześniejszej Pani historii, z dawnych relacji. To luźne skojarzenia, jeśli chce Pani zgłębić temat, polecam wizytę u specjalisty.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza