Nie śpię od kilku miesięcy - co robić?

Bardzo proszę o radę. Nie śpię kilka miesięcy, jestem po raku tarczycy c73 i jodzie. Nie śpię w ogóle, leki nasenne nie pomagają, czuję się bardzo źle. Bardzo proszę pomoc, bo ja chcę żyć, a nic mi nie pomaga. Chcę żyć dla córki. Pomocy, proszę z całego serca!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Z pewnością można dobrać taki lek, który będzie skuteczny w leczeniu Twojej bezsenności. W przypadku leków nasennych czasem jest to kwestia odpowiedniego preparatu, dawki lub pory przyjmowania.

Przewlekła bezsenność może być również jedynym objawem depresji. Lekarz może wtedy zaproponować lek przeciwdepresyjny o takim profilu, który ma dodatkowe działanie nasenne i poprawia jakość snu, zmniejszając liczbę wybudzeń.

Odpowiednią wiedzę na ten temat ma lekarz psychiatra - proponuję, abyś skorzystała z konsultacji takiego specjalisty.

Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiej poprawy samopoczucia!