Niedoczynność tarczycy a badanie TSH

za mna wizyta u endo. niestety owszem mam niedoczynnosc, owszem mam mala tarczyce 4ml- stad moga byc objawy. nie zlecila badan anty bo szpital pod kreska.. otrzymalam skierownaie na tsh i elektrolity. we wrzesniu tsh 4,48 ( norma 3) po miesiacu przyjmowania euthyrox25 tsh 2,46 (norma 3). sod 138 (136-145) potas 4,6 (3,5-5,1) wapn 1,29 (1,0-1,3) endo kazala zostac przy dawce e25.. zastanawiam sie czy nie odwiedzic innego lekarza- czy przestac sie doszukiwac skoro tsh zmalalo?

Dzień dobry,

Średnie TSH wśród zdrowych kobiet w Pani grupie wiekowej , to ok. 1,5. Niewykluczone, że stężenie TSH będzie nadal spadało, ale jeśli ma Pani objawy, które Panią niepokoją, proszę udać się na wizytę. Tarczyca faktycznie bardzo mała.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz