Nieokreślony ból brzucha: co to oznacza?

Dzień dobry, mam 18 lat i od dwóch ten sam problem. Zrobiłam badania krwi, byłam u ginekologa, neurologa i zbadał mnie nawet chirurg. Podobno wszystko w porządku, ale dolegliwości nie ustępują. Generalnie w nocy lub (rzadziej) w ciągu dnia zaczyna mnie bardzo boleć brzuch w prawym lub lewym dolnym rogu lub na środku w okolicach macicy. Skóra robi się blada i zimna, jest mi gorąco, mam biegunkę i nudności. Po ok. 1-2 godz. dolegliwości ustępują. Mam ten problem co dwa-trzy miesiące. Nie palę, nie piję i mam regularne miesiączki. Wydaje mi się, że nie powinno mieć to nic wspólnego z odżywianiem, ponieważ jem normalnie (nie jem fast foodów, chipsòw, nie piję coca coli, itp). Dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Być może warto byłoby przeprowadzić jednak diagnostykę przewodu pokarmowego. Nie wszystkie schorzenia tego typu mają związek z niewłaściwą dietą. Nie wiem, czy diagnozowana była Pani w kierunku pasożytów. Często nieokreślone dolegliwości powodują, np. lamblie. Proszę też zaobserwować, czy nie występują u Pani inne objawy, np. nagła utrata wagi, osłabienie, zmiana charakteru wypróżnień i postaci stolca.
Moją radą jest, by znalazłą Pani lekarza, którego obdarzy Pani zaufaniem i spróbowała z nim wyjasnić ten problem.
Pozdrawiam serdecznie!