Niepokojący kształt stolca

Dziwny stolec ? Witam mam 30 lat od pewnego czasu niepokoi mnie kształt mojego stolca. Z jednej strony po bokach jest gładki a z drugiej są bobki. Dodam ze biorę od jakiegoś czasu leki parlodel i euthyrox 50. Byłam u proktologa powiedziałam ze mam również czasem bol w odbycie on zbadam me per-cetum i powiedział że nie widzi nic niepokojacego. Dodam tez ze mam nerwice lekową nie boli mnie brzuch a badanie morfologia i crp w normie. Niepokoja mnie tylko te bobki z jednej strony stolca po dlugosci

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może wymagać rozszerzenia diagnostyki. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.