Nieregularny cykl a menopauza

witam mam pewien problem od jakiegoś czasu mam nie regularny cykl raz mam 27 dni raz 30 raz 13 raz12 dni nadmienię że mam 30 lat 3 razy rodziłam więc zaczynam się zastanawiać czy to nie pokwitanie ? Bo moja mama miała 45 lat babcia 38 wiec może to już menopauza?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa. Jest to mozliwe