Nieustanne łaknienie na produkty słodkie

Witam serdecznie, Od jakiegoś czasu obserwuję u siebie nieustanne łaknienie na produkty słodkie. Po zjedzeniu całej paczki lodów, kilku innych słodkich produktów czuję się niezaspokojona. Czynność ta nasila się przy sytuacjach stresowych. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

1-pasozyty (ma Pani i one chca jesc, dlatego ochota na slodkie); 2-stres (uazleznienie od weglowodanow) to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam.
Wskazana jest konsultacja z lekarzem i wykluczenie przyczyn medycznych takiego łaknienia słodyczy. Jeśli nie będzie problemów zdrowotnych, to prawdopodobnie przyczyny tej sytuacji będą związane z funkcjonowaniem psychicznym. Być może poprzez jedzenie słodyczy stara się Pani poradzić sobie z negatywnymi przeżyciami, emocjami lub stresem. W tym wypadku pomocna byłaby współpraca z psychologiem / psychoterapeutą.