O czym mogą świadczyć zmiany skórne na penisie po niezabezpieczonym stosunku seksualnym?

Ryzykowny stosunek oralny, waginalny bez zabezpieczenia. 3 miesiące temu zdarzył mi się ryzykowny stosunek bez zabezpieczenia (z osobą o niepewnym stanie zdrowia). Po około 4 tygodniach zaczęły pojawiać się czerwone plamy na żołędzi oraz napletku (oraz swędzenie). Pierwsze badania zrobiłem po tych 4tygodniach (w sexual health clinic w UK) z krwi i moczu (na chlamydie, rzeżączke, hiv, kiłe). Wyniki wyszły OK. Dostałem maść Clotrimazole którą stosowałem przez 4tyg 3x dziennie. Troche pomogła, jak narazie plamy sie nie pojawiają. Po 7tyg badania moczu i wymaz z cewki tez OK; hiv 0,09... Ostatnie badania wykonałem po 11tygodniach na hiv i kiłe (negatywne), oraz po 12tyg. na hcv i hbv. Wyniki: HCV Ab negatywny, HBs Ag negatywny, HBs Ab 161,3 IU/L. Jakie jeszcze dokładnie testy powinienem zrobić (oraz kiedy) i ewentualnie które powtórzyć? Dodam, że od mniej wiecej 5 tygodni odczuwam lekki ból żołędzi,cewki moczowej i okolic pachwin, oraz lekko powiększone węzły chłonne. Do jakiego lekarza najlepiej udać się na konsultację? Urologa czy bardziej dermatologa?

Witam, zmiany skórne należy pokazać lekarzowi na wizycie. Bez zobaczenia zmian trudno wnioskować co panu dolega. Proponuje zmiany fotografować. Wyniki opisane są w normie , HIV , HCV i HBV nie ma co powtarzać. Proponuję chlamydię . Proszę już nie smarować żadnymi maściami. Clotrimazol przez 4 tyg to długo, bardzo. pozdrawiam, w razie pytań proszę na email