O czym może świadczyć dziecięcy wygląd dorosłego?

Mam 19 lat. A wyglądam jak dziecko 14 letnie. Chodzi o caloksztalt. Wzrost , dłonie, jadra i penis 10 cm w zwodzie . Wydaje mi się że stanąłem w rozwju to ma wpływ na życie ? , na marginesie . Od 12 roku życia palilem papierosy piłem alkohol . I inne używki nawet narkotyki się zdarzaly. Proszę o odpowiedź .

Dzień dobry!

Konieczny jest osobisty kontakt, szczegółowy wywiad i przeprowadzenie badań, aby ocenić, czy są to Pana cechy indywidualne, mieszczące się w normie - czy zaburzenia rozwoju, stan chorobowy.

Pozdrawiam!