O czym może świadczyć pieczenie przełyku oraz krew w kale?

Witam od jakiegoś miesiaca mam pieczenia przełyku i z lewej strony pępka. Początkowo myślałam że to przeziębienie pęcherza lub nerek. Poszłam do ginekologa i jest ok. Nie mam jeszcze wyników cytologii. Byłam na USG jamy brzusznej oraz moczu wyniki są dobre. Biore emanera 40 i teraz pojawiła się krew w kale nadal pokusa mnie pod żebrami w lewym boku piecze odbyt i jak biorę głęboki wdech czuję jakby mnie coś ciaglo. Boję się co to może być? Dostałam już skierowanie na kolonoskopię i gastroskopie. ale długo się czeka. Wieczórami ma dreszcze jakby gorączka i biały nalot na języku. Córka ma glistę ludzką czy ja też mogę być nosicielem...?proszę o pomoc
Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka i ustalenie ew przyczyny i wtedy leczenie.