O czym może świadczyć wypadnięcie zęba stałego u 7-letniego dziecka?

Witam.Mam 7 letnią córkę i wypada już jej ząb stały dwójka z prawej strony .czy to możliwe

Witam. Dziecko w takim wieku wymienia uzębienie z mlecznego na stałe. Wypadanie zębów stałych w takim wieku jest raczej niemożliwe. Myślę, że to jednak mleczna dwójka.

serdecznie pozdrawiam.