O czym świadczy brak nocnego wzwodu?

Witam! Mam 16 lat, za niedługo 17 i nie mam nocnego wzwodu. Czy to normalne? Kiedyś wiem, że przez parę tygodni miałem, a teraz już nie. Z tego co wiem to moi rówieśnicy dalej mają rano wzwód. Na podstawie żołędzi mam małe krosty, odkąd pamiętam, czy one w czymś zagrażają? Pozdrawiam
16 LAT ponad rok temu

Witam!
Brak wzwodu nocnego, uwarunkowanego najczęściej marzeniami sennymi, nie jest żadną nieprawidłowością. Natomiast krostki, które obserwujesz u siebie 'od dawna' są najprawdopodobniej zmianą pod postacią tzw. grudek perlistych, występujących stosunkowo często i niewymagających leczenia.
Jeżeli jednak zmiany będą się rozwijały, konieczna może być konsultacja z dermatologiem.
Pozdrawiam