O jakie witaminy powinniśmy wzbogacić dietę przy spożywaniu bardzo dużej ilości płynu?

DW! O jakie witaminy powinniśmy wzbogacić dietę przy spożywaniu bardzo dużej iloci płynu (H2O) ???

Witam,

nie ma takich zaleceń. Tu bardziej chodzi o składniki mineralne. Zależnie od tego jaką konkretnie wodę Pani wypija. Jeśli jest to woda źródlana to warto (jeśli jest Pani zdrowa) przejść na wodę mineralną. Jeśli pije Pani wodę mineralną w dużych ilościach - pytanie ile to jest dużo? Bo może wtedy jest zbyt dużo składników mineralnych w Pani diecie.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/