Obecność guzka i kategoria zmiany BI-RADS 4 w wyniku mammografii u 49-latki
Witam, mam 49 lat dostałam wyniki badań mammografii. Wynik mówi, że jest guzek o średnicy 1 cm. Wynik Tu mammae dex - kategoria zmiany BI - RADS 4.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Zmiana wymaga dalszej diagnostyki w postaci biopsji. Badanie to pomoże określić charakter guza i rozpocząć leczenie.