Obfity wysyp małych zaskórników

Witam, Wczoraj zauważyłam u siebie na piersiach i dekolcie obfity wysyp małych zaskórników. Niepokoi mnie to, gdyż nigdy wcześniej nie pojawiały się u mnie takie zmiany skórne, a zwłaszcza, że nigdy nie miałam problemów z cerą. Dodatkowo dziwi mnie fakt, że są one na piersiach. Jednak może pojawiły się one wskutek męczącego treningu i dodatkowo miałam na sobie stanik sportowy. Czy to możliwe, że pod wpływem potu tak nagle wyskoczyły owe zaskórniki? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry,

A czy nie są to przypadkiem potówki, które powstają pod wpływem dużej wilgotności np podczas wysiłku? Jeśli tak to powinny ustąpić samoistnie po kilku dniach (ulegną wysuszeniu i złuszczeniu).

Pozdrawiam serdecznie.