Objawy anhedonii

Mam objawy anhedonii, psychoterapeuta okreslil moj problem jako, ze mam "watpliwosci", jednak kilka wizyt nie przynioslo rezultatow. Jak sobie z tym poradzic?
ponad rok temu

Kilka wizyt raczej rzadko przynosi rezultaty w przypadku psychoterapii. W moim doświadczeniu wymaga to przynajmniej 3 miesięcy regularnej terapii. Proponuję wykazać się cierpliwością.