Objawy padaczki alkoholowej 4 lata po odwyku

od jakiegos czasu mam objawy /chyba /przypominające padaczke alkoholową :napady czesciowe proste ,troche to dziwne bo jestem po odwyku juz 4 lata i wczesniej nic mi sie takiego nie działo

Witam serdecznie,
Padaczka alkoholowa pojawia się najpóźniej do kilku dni po odstawieniu alkoholu i zanika samoistnie zazwyczaj po tygodniu.
Proszę się zastanowić, czy nie doznał Pan w przeszłości urazu głowy. Warto także zasięgnąć opinii neurologa.
Pozdrawiam

Witam serdecznie, jeżeli jest Pan zaniepokojony występującymi objawami, zalecam konsultację z psychiatrą. Lekarz może zalecić wykonanie specjalistycznych badań i na ich podstawie rozwieje Pana wątpliwości. Pozdrawiam!