Objawy po odstawieniu leków na nerwicę depresyjno-lękową

Witam, chciałam zapytać czy po odstawieniu leków na nerwice depresyjno-lękową (citronil 20mg) objawami mogą być od 3 dni dreszcze a raczej uczucie przechodzącego prądu przez całe ciało, najbardziej dłonie aż w zębach wydaje mi się jakbym to czuła. Najczęściej jak wychodzę na dwór chociaż w domu także, jak również nudności, lęk, niepokój czy mętlik, uczucie smutku. Chce dodać jeszcze, że biorę leki od września a przestałam brać od 6 dni ponieważ nie miałam czasu by iść do lekarza na wizytę.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu i powodu dla którego przestałą Pani przyjmować lek zdecydowanie doszukiwałbym się przyczyny Pani dolegliwości, właśnie w odstawieniu citronilu. Proszę skontaktować się z lekarzem. Przerwanie terapii bez zakończenia leczenia nie jest korzystne.