Obniżenie nastroju po stosowaniu leku Parogen

Mam problem od miesiąca biorę Mirtor i Risperon. Dodatkowo od 4 dni Parogen. Problem w tym że od tych 4 dni się zaczyna takie coś że nie chcę z nikim rozmawiać, chcę być sam, ciężko mi coś zrobić. Minie to? Co mam robić?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Pobyt na oddziale psychiatrycznym

proszę dalej zażywać lek i uzbroić sie w cierpliwość, obniżenie nastroju może być związane z ewolucją choroby, a nie lekiem, prosze porozmawiac o tym ze swoim lekarzem

0

Jest mi trudno domyślić się na jakie zaburzenia Pan cierpi. Nie wiem jak zaczęła się choroba, z powodu jakich objawów dostał Pan leki. Jeżeli jedynym problemem są zaburzenia nastroju to samopoczucie może się poprawić po dłuższym stosowaniu paroksetyny (Parogen). Jeżeli jest jeszcze inna psychopatologia - paroksetyna może nie być najkorzystniejszym dodatkiem do leczenia. Ale są to tylko dywagacje teoretyczne. Tylko lekarz specjalista po osobistym zbadaniu może w sposób właściwy dobrać leki.

0

Witam,
na pewno wie Pan, że na właściwe działanie leku trzeba trochę zaczekać (3-4 tygodnie). Bywa tak, że w początkowej fazie leczenia może występować poczucie nasilenia objawów, warto zachować spokój i cierpliwość, jednocześnie gdyby wystąpiły jakieś niepokojące objawy, myśli, proszę konsultować się z lekarzem. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty