Obniżone całkowite stężenie leukocytów

Mam 27 lat. Czy moje wyniki krwi są dobre? WBC 3,6, LYMPH 47,70, MXD 5,20, NEUT 47,10, HCT 40,40, RBC 5,08, HGB 13,5, PLT 241, MCV 80, MCH 27, MCHC 33, PDW 10,60, MPV 9,60, P-LCR 22,90, RDW-SD 34.30.
27 LAT ponad rok temu

Witam!

Obniżone jest całkowite stężenie leukocytów (WBC) - niewielkie, ale wskazana diagnostyka. Ponadto niewielkie odchylenia  w zakresie odsetków limfocytów - podwyższony, oraz granulocytów obojetnochłonnych - obniżony. Wskazane wykonanie rozmazu mikroskopowego z podziałem na poszczególne frakcje krwinek białych (tu kilka z nich kryje się pod zbiorczym symbolem MXD) oraz oznaczenia ich stężeń bezwzględnych.

Kilka parametrów czerownokrwinkowych na dolnej granicy normy - MCV, MCH - wskazane oznaczenie stężenia żelaza i ferrytyny.
Doradzam wizytę u lekarza rodzinnego, który zbierze wywiad lekarski i zbada Panią, by podjąć decyzje o kierunku dalszej diagnostyki.

Pozdrawiam