Obrzęk ciała i chrypa w gardle po zjedzeniu produktów mlecznych i pieczywa

Witam Mam 27 lat, jestem mężczyzna i mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić. Mianowicie dotyczy to głównie układu pokarmowego. Po spożyciu np. Pieczywa, produkow mlecznych, żywności przetworzone, słodyczy, mam dziwne objawy, pojawia się chrypa w gardle, obrzęk całego ciała, otepienie, wyczerpanie fizyczne, dolegliwości że strony psychiki. Co to może być?

Mgr Marta Adamek Dietetyk, Poznań

Dzień dobry,

objawy, które Pan opisuje mogą świadczyć o nietolerancji pokarmowej, np. glutenu. Gorąco zachęcam do wykonaniu testów na nietolerancje pokarmowe.

Serdecznie pozdrawiam,
mgr dietetyki Marta Adamek
Poradnia Mój Dietetyk w Poznaniu

Tel: 512 047 421
E-mail: marta.adamek@mojdietetyk.pl