Obrzęk i ból miesiąc po skręceniu stawu skokowego

Witam jestem już miesiąc po skręceniu stawu skokowego.Na początku miałam uruchomiony tydzień w szynie.później zastosowano wirowke.stosowałam różne maści na obrzęk i ból.nadal stopa boli,zaczęłam chodzić na laser i magnetronik.nie mogę chodzić po schodach a szczególnie schodzić po schodach. Nadal boli i czuję ucisk w przegubie.co dalej robić jak długo to jeszcze potrwa. Nadal noga jest obrzeknieta,czy to normalne?

Piotr Pilarski

Po urazie tego typu objawy mogą się utrzymywać nawet kilka miesiecy. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.