Oczyszczanie organizmu

Witam serdecznie!Mam takie pytanie dotyczące oczyszczenia organizmu jelit itp.Od czego mam zacząc co zastosowac??czy wystarczy woda z cytryną?Czy znacie panstwo jakies preparaty angielskie??mieszkam w Anglii i nie orientuje sie w tym temacie.Zalezy mi o konkretną porade .Czytam na necie o roznych ziolach i mam metlik w glowie .Co do diet to nie jestem w tym mocna i szybko sie zniechecam .Pozdrawiam

Nie musi to być woda z cytryną , może być woda z octem jabłkowym, winnym - 1 łyżeczka na szklankę wody. Moze to być też sok z aloesu lub emulsja z oleju lnianego lub oliwy z oliwek z sokiem z cytryny lub octem jabłkowym. Jeśli ma Pani problemy jelitowe, biegunki, refluks, itd to proszę tego nie stosować, bo jeszcze bardziej podrażni Pani błonę śluzową .