Picie na czczo wody z łyżeczką miodu i sokiem z cytryny

Witam, w mojej rodzinie popularne jesienią jest picie na czczo wody z łyżeczką miodu i sokiem z cytryny, która podobno ma wzmacniać odporność. Czy faktycznie taka mikstura może korzystnie wpływać na organizm? Czy też może zaszkodzić? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Na pewno nie zaszkodzi, choć nie ma niezbitych dowodów o jej skuteczności. Powiem więcej moi rodzice również stosują taką formę wzmacniania odporności.

Witam Panią,

woda z sokiem z cytryny i miodem z pewnością nie zaszkodzi ( o ile nie ma alergii i problemów z przewodem pokarmowym, który mógłby być podrażniany przez sok z cytryny). Sok z cytryny działa detoksykująco, zasadotwórczo, pobudza organizm. Woda nawodni nasz organizm zaś miód poprawi odporność. Także mieszanka jak najbardziej na zdrowie :)

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk