Odchudzanie i bóle jelit

Witam, mam 18 lat waze 62 kg przy wzroscie 168cm staram sie zdrowo odrzywiac, nie jem smarzonych i tlustych rzeczy i biegam 6 razy w tygodniu a mimo to w ciagu miesiaca przytylam ponad 5 kg, ostatnio mam ciagle bole jelit pod pepkiem, zwlaszcza po posilku i wieczorem, problemy z wypruznianiem, wzdecia i gazy. Mam tez ciagla ochote na slodycze i mieso, i jestem oslabiona. Prosze o pomoc. Co sie ze mna dzieje?

Witam,
zaleciłabym Pani wizytę w profesjonalnej poradni dietetycznej oraz wykonanie podstawowych badań w przychodni POZ (morfologia, jonogram, TSH, lipidogram). Wyniki te należałoby skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu.
Pozdrawiam!